Чомусики

Головна » Чомусики

Природа нам, як рідний дім

25 листопада 2021р. був проведений колективний перегляд заняття з екологічного виховання  в ІІ старшій групі – вихователь Тонкопій Тетяна Леонідівна.

Метою заняття було збагачення уявлень дітей про природне довкілля, правила природокористування, формування  уявлення про екологічний стан довкілля та його вплив на здоров'я людини;  закріплення  знань дітей з теми "Природа і довкілля", закріплення знань про взаємозв’язок живої та неживої природи, учити знаходити та практично закріплювати цікаві особливості явищ природи, сприяти розвитку мовленнєвої компетентності (вміння відповідати на запитання, утворювати нові граматичні форми, виділяти звук у словах). Розвивати уяву, пам'ять; вміння працювати в підгрупах.   Виховувати бажання досліджувати, висловлювати гіпотези, обговорювати результати дослідів, дбайливо ставитись до природного довкілля, вміти захоплюватися красою рідного краю.